ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب

  به سیستم پشتیبانی برج‌های شهرک چیتگر خوش‌آمدید.

  • این سیستم با هدف دریافت درخواست های پشتیبانی سرویس های فعال بر بستر FTTH شامل IPTV، آیفون تصویری، اینترنت، تلفن و سیستم نظارت تصویری ساختمان ها طراحی گردیده است.
  • زمان پاسخ دهی به تیکت های ارسالی شما حداکثر دو روز کاری و در حین ساعات اداری 8 الی 17:30 می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که خرابی غیر عرفی وجود داشته باشد یا رفع درخواست شما نیازمند عملیات سازمانی دیگر همانند مخابرات باشد این زمان ممکن است بیشتر از این مقدار طول بکشد.  خواهشمند است در هر صورت از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.
  • لطفا از تماس تلفنی با هر یک از کارشناسان پشتیبانی مجموعه خودداری فرمائید.
  • لازم به ذکر است ثبت‌نام در سایت جهت ارسال تیکت الزامی می‌باشد. شما می توانید نتیجه انجام درخواست خود را از طریق ورود مجدد به همین سایت مشاهده فرمائید.

  -------------------------   اطلاعیه بابت راه اندازی آیفون برج های ارکیده 10 و 11  ----------------------------------

  به اطلاع ساکنین برج های ارکیده 10 و 11 می رسانیم با توجه به تکمیل عملیات لابی و راه اندازی زیر ساخت اصلی آیفون ها، در مرحله راه اندازی سیستم در واحد های مسکونی هستیم.

  خواهشمند است درخواست راه اندازی آیفون واحد خود را از طریق ثبت نام در سایت و ارسال یک تیکت که شماره سریال مودم فیبر نوری موجود در منزل شما حتما در آن درج شده است را ارسال فرمائید تا پس از اعمال تغییرات Vlan توسط مخابرات، آیفون شما راه اندازی گردد.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  تماس با ما

  توسعه توسط آویژه پرداز پارس